Piept de pui în sos de vin, sub capac de pâine

Postat de gaby_d in Pui
31 Mai 2012 | 5646 vizualizari

Crustă crocantă la exterior, miez aromat , consistent, cuprinzând miresme inconfundabile date de ingrediente de calitate, plus un sos de vin alb cu smântână, această reţetă , uşor de realizat, poate încânta orice gurmand pretenţios. Gătite în acest mod, mâncărurile îşi conservă toate aromele.

Inapoi la reteta

Comentarii (166)

la 31.05.2012, 22:48
valeu,oare e de rau Dia?
la 31.05.2012, 22:50
auzi gaby pot sa ma duc sa comentez la reteta de iaurt?..........hai dia
la 31.05.2012, 22:50
d'apoi cre'ca a zis de-a seriosu'
oare di ce s-o fi suparat?
la 31.05.2012, 22:51
Nasoool de voi... ati incurcat-o...
la 31.05.2012, 22:51
da' la care reteta sa mergem,ca nu prea avem
la 31.05.2012, 22:52
nu Medi,aia nu-i buna,ca mie mi-e frica sa bag degetu'
la 31.05.2012, 22:52
sa fie clar pentru toata lumea ........daca Gaby s-a suparat pe mine si pe Dia eu imi dau demisia si o conving si pe Dia sa si-o dea>
la 31.05.2012, 22:52
Miha,crezi???
oare nu ne mai iubeste deloc?
la 31.05.2012, 22:53
ce liniste e pe aicea ,nimeni nu mai indrazneste sa treaca.............numai eu vorbesc cu mine
la 31.05.2012, 22:53
da' unde ne-o dam Medi?? ca io nu stiu
la 31.05.2012, 22:53
ce dor o sa-mi fie de ele
la 31.05.2012, 22:54
mena29
31.05.2012, 22:40

Medi,cand pune Gaby emoticonul ala...nu-i bine - ))))))))))))


diaconta
31.05.2012, 22:45

api io nu ma duc,ca-mi place la tine si ai si de mancare chiar de ai ascuns-o sub ...capac )))))))))))))

medioto59
31.05.2012, 22:48

valeu,oare e de rau Dia?

medioto59
31.05.2012, 22:50

auzi gaby pot sa ma duc sa comentez la reteta de iaurt?..........hai dia))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

diaconta
31.05.2012, 22:50

d'apoi cre'ca a zis de-a seriosu'
oare di ce s-o fi suparat?

miha
31.05.2012, 22:51

Nasoool de voi... ati incurcat-o...))))))))))))))))))

diaconta
31.05.2012, 22:51

da' la care reteta sa mergem,ca nu prea avem)))))

diaconta
31.05.2012, 22:52

nu Medi,aia nu-i buna,ca mie mi-e frica sa bag degetu'))

medioto59
31.05.2012, 22:52

sa fie clar pentru toata lumea ........daca Gaby s-a suparat pe mine si pe Dia eu imi dau demisia si o conving si pe Dia sa si-o dea)))))))))))))))))))))))))))))))))))
la 31.05.2012, 22:54
Io cre'ca ca va mai iubeste da numai de maine,in seara asta cre'ca nu
la 31.05.2012, 22:57
Nu-i corect,noi ne dam de ceasu' mortii aici si ea sta dupa colt si rade de noi propun sa facem greva
la 31.05.2012, 22:57
hahaha))))))))))))))))))))))

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or