Piure ungurescPostat de RuxyRux in Mancaruri de post Un piure atat de bun pe care il poti servi la aperitiv cu muraturi...o combinatie perfecta, sau chiar si ca garnitura la un fel principal. Inapoi la reteta |
Dia...Diutza
trebuie sa fie tare bun
dar hay ca am destul
multumesc
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|