Piure ungurescPostat de RuxyRux in Mancaruri de post Un piure atat de bun pe care il poti servi la aperitiv cu muraturi...o combinatie perfecta, sau chiar si ca garnitura la un fel principal. Inapoi la reteta |
..............
am mai invatat un lucru azi , chestia cu bulion nu o stiam
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|