Placinta PrimavaraPostat de Constelatialeu in Dulciuri Imi place placinta cu mere si de fiecare data incerc alt aluat, m-am jucat nitel si am decupat niste floricele care sa imbie Primavara sa apara..... Inapoi la reteta |

e tare faina!

)
Poate ma invrednicesc sa fac si eu cu merele ramase!
, alta
....
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|