Placinta PrimavaraPostat de Constelatialeu in Dulciuri Imi place placinta cu mere si de fiecare data incerc alt aluat, m-am jucat nitel si am decupat niste floricele care sa imbie Primavara sa apara..... Inapoi la reteta |
Mai putin primavara ,dar o sa vie
si nu mai stiu ce-am zis, oricum ar fi , imi place campul cu flori
))))

ce frumoasa este , si ce multa umplutura ai pus
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|