Prajitura "Acoperis de casa"

Postat de bianca92 in Prajituri
16 Mar 2014 | 39142 vizualizari

Asta mi-o facea (si mi-o face si acum) bunica in fiecare an de ziua mea de cand ma stiu eu. Sper sa va placa si voua la fel de mult cum imi place mie. Nu am poze reusite, dar are un gust minunat.

Inapoi la reteta

Comentarii (17)

la 16.03.2014, 11:34
Buuna
la 16.03.2014, 11:40
Imi place
la 16.03.2014, 11:42
Stiu prajitura.....e foarte buna!
la 16.03.2014, 11:55
o prajitura foarte buna
la 16.03.2014, 12:10
la 16.03.2014, 12:44
sa te bucuri mereu de bunica ta si de bunatatile pe care le face !
la 16.03.2014, 12:51
O bunatate!
la 16.03.2014, 12:55
ce frumoasa e
la 16.03.2014, 13:06
delicioasa
la 16.03.2014, 13:25
Excelent arata!
la 16.03.2014, 13:47
la 16.03.2014, 16:22
la 16.03.2014, 16:24
e ff buna
la 16.03.2014, 16:39
la 16.03.2014, 17:39
multumesc laura_n sa sti ca ma bucur din toata inima de ea si pretuiesc tot ce invat de la ea. Sa mi-o tina Dumnezeu si pe ea si pe bunicul cat mai mult langa mine ca tare ii iubesc

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or