Prajitura "Acoperis de casa"Postat de bianca92 in Prajituri Asta mi-o facea (si mi-o face si acum) bunica in fiecare an de ziua mea de cand ma stiu eu. Sper sa va placa si voua la fel de mult cum imi place mie. Nu am poze reusite, dar are un gust minunat. Inapoi la reteta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|