Prăjitură cu biluţe de brânză umplute cu vişinePostat de diaconta in Prajituri Pana la urma tot am facut si prajitura.Mmmmmmmmmmm si este buna raaaaaaaaau.... Inapoi la reteta |
foarte simpla si deosebit de buna,cum ar zice Miti,un fix pix
Lau
Oana
mersi
am ....da' mai bine nu zic mai departe
si daca n-am ,fac rost
ca vad ca lumea vrea mai mult bilutele decat prajitura
im'ham buna bunaa
doar atat , chiar nu mai pot ........................
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|