Prăjitură cu biluţe de brânză umplute cu vişinePostat de diaconta in Prajituri Pana la urma tot am facut si prajitura.Mmmmmmmmmmm si este buna raaaaaaaaau.... Inapoi la reteta |
sa ai o zi frumoasa rau
Teleleu umblu si eu
la iarna ne vom intalni mai des
atunci trebuie sa-ti dau
vreau,dar cum fac?
unde mai pui ca au si surpriza inauntru
ma gandesc la prostii ca si azi la spalatorie....ce mai fantezii
Dia ce fantezii ai avut tu astazi la spalatorie?
si cum stropii dansau zglobii in bataia soarelui,pe sub perdeluta se vedeau picioarele sexy ale baiatului care spala masina
mi-l inchipuiam facand dus la piscina
tulai ce prostii pot sa scriu
Sandra Brawn e fix pix
ea facea clatite si eu mi-l inchipuiam pe Robert facandu-mi ...pancakes
Dia pune-te pe scris romane si saraceste-o pe Sandra Brown
mai zii ,mai zii ca imi place si mie
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|