Prajitura LacrimaPostat de Anamaria7 in Prajituri Am denumit astfel aceasta prajitura cu branza de vaci si visine pentru ca am reteta de la vecina mea, mamica tanara cu doi copilasi frumosi. Multumesc mult, Lacrima! E delicioasa! Inapoi la reteta |
excelent arata
si Lacrima a facut-o, in aceeasi zi, cu afiiine
direct la fav
minunata
da, visinele ii dau acel.... je-ne-sais-quoi.... de fapt, je sais quoi: DULCE-ACRISORUL
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|