Prajitura LacrimaPostat de Anamaria7 in Prajituri Am denumit astfel aceasta prajitura cu branza de vaci si visine pentru ca am reteta de la vecina mea, mamica tanara cu doi copilasi frumosi. Multumesc mult, Lacrima! E delicioasa! Inapoi la reteta |
buna rau
...!ce buna trebuie sa fie!
))) din pacatee
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|