la 23.06.2012, 22:38 Multumesc tuturor pentru aprecieri!
la 23.06.2012, 22:40 Gaby_d, scuzeeee!! ) N-a fost scris cu intentie.. Era destul de tarziu cand am facut postarea...
privatelaura, multumesc ptr atentie!
la 23.06.2012, 23:10 Sim0,tot nu ne-am hotarat de cand incepem concubinajul ala
la 23.06.2012, 23:25 Dia, bine ca n-ai vazut ce am tst... chiar la tine ma gandeam cand mi-am dat seama de greseala
Cu concubinajul ala... cand vrei tu!!!
la 23.06.2012, 23:32 Hmmmmm oare ce-i fi scris cu gandul la mine??
la 24.06.2012, 11:37 Dia, nu cu gandul la tine... ci mai mult la concubinaj!