Pulpe de pui aromatePostat de medioto59 in Pui Daca ieri v-am servit direct din tava astazi va servesc din farfurie..................va astept ! Inapoi la reteta |



Medi mai inebunit cu pulpele tale...ai retete care de care mai faine





.......mai aveam una si ieri am bagat-o si pe aia la cuptor


super bune 5f


A taiat Medi si ultima gaina....
Dar uite ce bunatati a facut.....

5 furcute dau 
....din farfurie,din tava nici nu conteaza ca prea bine arata
si eu,

................
.................
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|