Pulpe de pui aromatePostat de medioto59 in Pui Daca ieri v-am servit direct din tava astazi va servesc din farfurie..................va astept ! Inapoi la reteta |



[bs:11 ]venim repejor......
....nu putem scapa asa bunatate 



|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|