Pulpe de pui in crusta de ketchup si susanPostat de pusikmea in Pui cum sunt fan pui, incerc sa-l gatesc in fel si chip, asa ca azi am facut o combinatie interesanta care mi-a placut la nebunie, incercati reteta cu incredere. Inapoi la reteta |
5 furculite si de la mine



nota maxim !

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|