Pulpe de pui in crusta de ketchup si susan

Postat de pusikmea in Pui
9 Mai 2010 | 7885 vizualizari

cum sunt fan pui, incerc sa-l gatesc in fel si chip, asa ca azi am facut o combinatie interesanta care mi-a placut la nebunie, incercati reteta cu incredere.

Inapoi la reteta

Comentarii (37)

la 09.05.2010, 19:40
ela, hai ca esti prin preajma, sa nu ramai si la asta ultima
la 09.05.2010, 19:40
da nadina ce-o fi patit?nadinaaaa unde esti?????
la 09.05.2010, 19:51
ce bine arata si pt nadina o portie ca are musafiri si vine mai tarziu hopa-musafiri spunea?daca s-a dus medi la ea fara noi?
la 09.05.2010, 19:55
si pe mine nu ma inviti?
la 09.05.2010, 20:04
bai pusik,io cu tine mor de rasdaca ieri ti-ai scos degetele la bataie azi scoti....hai ca nu scriu
la 09.05.2010, 20:09
pai cum sa mearga fara noi?
la 09.05.2010, 20:09
ba da carla, esti invitata mea si tu
la 09.05.2010, 20:09
gabitza, azi imi scot pulpitele
la 09.05.2010, 20:13
maine cine stie mai ce
la 09.05.2010, 20:13
doamne fereste, hai ca o iau razna cu tn gaby
la 09.05.2010, 20:16
nu pusik,m-ai provocat sa scriu.cica"scoate tot pe un fund"))
la 09.05.2010, 20:23
pai, mai gaby daca te gandesti numai la prostii
la 09.05.2010, 20:24
mai dana mai,da' nu-i prostie,ca tu poti sa le scoti unde vrei,e treaba ta))
la 09.05.2010, 20:29
ai si tu dreptatea ta, daca ma tine
la 09.05.2010, 20:30
Foarte bine arata.

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or