Pulpe de pui in crusta de ketchup si susanPostat de pusikmea in Pui cum sunt fan pui, incerc sa-l gatesc in fel si chip, asa ca azi am facut o combinatie interesanta care mi-a placut la nebunie, incercati reteta cu incredere. Inapoi la reteta |

..................pusik ,chiar daca pentru mine nu a mai ramas decat foaia de aluminiu
eu tot vin cu furculitele..............




dar ea se gandeste mereu la tn, ti-am mai zis eu, nu vr sa se ingrase numai ea, asa ca iti opreste si tie


ce bine arata, hmmm. si cartofiorii prajiti
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|