Pulpe de pui la cuptor cu curry si usturoi
Postat de gurita_ta2005 in Pui 26 Ian 2013 | 6075 vizualizari
A iesit foarte aromat si foarte gustos!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (41)
la 26.01.2013, 22:19
Foarte bune..Daca nu aveam si eu maine ma prezentam la tine sa mananc!!
la 26.01.2013, 22:20
Data viitoare
la 26.01.2013, 22:22
Normal, vezi ca nu scapi
..Am facut destula mancare in acest week-end de asta mananc de la mine
la 26.01.2013, 22:22
delicioase
la 26.01.2013, 22:23
auzi Gurita, nu ai auzit ca nu se mananca dupa ora 6 seara?
) trebuia sa vii cu un ceai acum
la 26.01.2013, 22:25
rocsi
atunci vin eu sa pap de la tine ca eu nu am facut nimic
la 26.01.2013, 22:25
jolygina
la 26.01.2013, 22:25
Ce bine arata!
la 26.01.2013, 22:26
laurita daca vrei vin cu un pahar de vin rosu
papa acuma s-a postat,ce vrei si tu!ai zis ca nu iti plac!de ce te uiti aici
))
la 26.01.2013, 22:26
Si ceaiul nu stii cum se prepara?
)cand o sa inventez plante pentru ceai o sa vin si cu reteta
)
la 26.01.2013, 22:27
liliana multumesc
la 26.01.2013, 22:27
mai ca ar merge si unul din ala... 
)
la 26.01.2013, 22:28
pai nu stii tu ca asa a zis vulpea cand nu a ajuns la struguri?
))ca sunt acri
la 26.01.2013, 22:29
Vino..Am ciorba de pui, oua umplute, friptura de pui si porc la cuptor si placinta cu carne..Aaaa si tort normal
la 26.01.2013, 22:33
da draga mea stiu
)tu bea ceaiul si fugi la nani
COMENTEAZA