Pulpe de pui la cuptor cu curry si usturoi

Postat de gurita_ta2005 in Pui
26 Ian 2013 | 6075 vizualizari

A iesit foarte aromat si foarte gustos!

Inapoi la reteta

Comentarii (41)

la 26.01.2013, 22:33
la 26.01.2013, 22:33
pai stai linistita rocsi crezi ca lipsesc>?nu pap mult!dar vreau din toate
la 26.01.2013, 22:35
vladimir vi si tu la rocsi?)
la 26.01.2013, 22:51
la 26.01.2013, 22:58
delia
la 26.01.2013, 23:17
Ei, asta e preferatul meu!!! Cu mult usturoui!!!
la 26.01.2013, 23:41
foarte bun
la 27.01.2013, 00:36
)Pai crezi ca iti dau sa te saturi? Doar asa cate puttin
la 27.01.2013, 04:42
bune pulpele
la 27.01.2013, 12:01
la 27.01.2013, 12:12
doralinda
elucubratiiculinare
la 27.01.2013, 12:12
rocsi important e ca dai,nu mai conteaza cat
la 27.01.2013, 12:12
carla
laurenta
la 27.01.2013, 12:15
De dat dau mereu, dar nu in exces..Nu de alta dar sa nu cada greu omului
la 27.01.2013, 13:24
ce bun!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or