Pulpe de pui la cuptor cu curry si usturoi
Postat de gurita_ta2005 in Pui 26 Ian 2013 | 6075 vizualizari
A iesit foarte aromat si foarte gustos!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (41)
la 26.01.2013, 22:33
pai stai linistita rocsi crezi ca lipsesc>?nu pap mult!dar vreau din toate
la 26.01.2013, 22:35
vladimir vi si tu la rocsi?
)
la 26.01.2013, 22:58
delia
la 26.01.2013, 23:17
Ei, asta e preferatul meu!!! Cu mult usturoui!!!

la 26.01.2013, 23:41
foarte bun
la 27.01.2013, 00:36
)Pai crezi ca iti dau sa te saturi? Doar asa cate puttin
la 27.01.2013, 04:42
bune pulpele
la 27.01.2013, 12:12
doralinda
elucubratiiculinare
la 27.01.2013, 12:12
rocsi important e ca dai,nu mai conteaza cat
la 27.01.2013, 12:12
carla
laurenta
la 27.01.2013, 12:15
De dat dau mereu, dar nu in exces..Nu de alta dar sa nu cada greu omului
la 27.01.2013, 13:24
ce bun!
COMENTEAZA