Pulpe de pui marinate, la cuptor
Postat de medioto59 in Pui 23 Mai 2011 | 8064 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (58)
la 23.05.2011, 21:24
Lenutica, pentru tine intotdeauna pastrez , asa ca te servesc cu mare placere,te rog sa te asezi la masa ca vin imediat.................
la 23.05.2011, 21:25
multumesc Kamy................craticioara e de plastic
la 23.05.2011, 22:15
Vreau si eu un copanel....sau 2 .........sau 3
)
la 23.05.2011, 22:54
Moaaaaaaama ce aranjament,sigur pe mine ma astepti
la 24.05.2011, 05:58
Buuune,superbune
la 24.05.2011, 07:26
Corina, te rog sa te hotarasti ca sa stiu cate iti aduc
................
la 24.05.2011, 07:26
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Dia pe tine te asteptam pentru ca stiu ca iti plac copanelele......................
la 24.05.2011, 07:27
multumesc Lu..................
la 24.05.2011, 07:35
Si ia zii, plasticul ala, e scump in Franta?
la 24.05.2011, 08:07
Ce bine arata pulpele
la ora asta sigur nu mai ai
la 24.05.2011, 08:20
wau FINUTA draga , ce bine era daca erau reale ,acum dupa o noapte de munk
la 24.05.2011, 09:53
pulpite bune
la 24.05.2011, 10:01
O bunatate Medi...si o reteta grozava
la 24.05.2011, 10:15
tare bune, iar prezentarea super
COMENTEAZA