Pulpe de pui marinate, la cuptorPostat de medioto59 in Pui
Inapoi la reteta
|
@Mihaela................bune, bune@Ruxy, multumesc!@Anca, multumesc!......................
mie nu mi-a luat nimic si nici tie nu cred
.......este vorba despre prietena nostra comuna
@Lia............
@Kiki..........
@Deyutzky..............
@Ionela..............
..............
@Gina.............
@Gabitza.............
@Seno.............
..............
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|