Rulada cu ciocolata alba si mascarpone
Postat de miha in Prajituri 10 Oct 2012 | 7882 vizualizari
Rulada asta am facut-o candva prin martie. :))) Dar cred ca se portiveste si pentru Craciun. :))))
Inapoi la reteta
|
Comentarii (44)
la 10.10.2012, 09:03
este perfecta
la 10.10.2012, 09:04
excelenta
la 10.10.2012, 09:04
frumoasa foc rulada asta!
la 10.10.2012, 09:05
Tu Miha ai pus şi linguriţe acolo. Crezi că e obligatoriu să fie folosite?
Adică elegant aşa este, dar când ţi-e poftă tare şi foame mare şi nu e nimeni prin preajmă, merge şi direct cu mâna
părerea mea
la 10.10.2012, 09:10
superba
la 10.10.2012, 09:17
E...perfecta! De Craciun sau de Sf. Valentine, poate Dragobete...asa ca-i asortata cu putin rosu!
la 10.10.2012, 09:17
arata super miha
la 10.10.2012, 09:22
ce frumos arata!
la 10.10.2012, 09:27
lasa ca io nu fac mofturi deloc
ma uit cu ciuda ce frumos iti iese rulada
la 10.10.2012, 09:36
ce frumoasa...ai facut-o prin martie...hmmm, deci e posibil sa nu mai ai 

la 10.10.2012, 09:50
Miha ce bunatati faci tu,se pot manca oricand,vara,iarna,de craciun
la 10.10.2012, 09:52
hmmm bine arata
la 10.10.2012, 09:53
ce bine arata
la 10.10.2012, 09:54
fain arata
la 10.10.2012, 09:57
eu am impresia ca vrei sa ajungi in top si cu asa bunatati nici nu-ti va fi greu
COMENTEAZA