Rulada cu ciocolata alba si mascarpone
Postat de miha in Prajituri 10 Oct 2012 | 7882 vizualizari
Rulada asta am facut-o candva prin martie. :))) Dar cred ca se portiveste si pentru Craciun. :))))
Inapoi la reteta
|
Comentarii (44)
la 10.10.2012, 10:16
buna buna
la 10.10.2012, 10:27
Ce frumos aranjata
la 10.10.2012, 10:34
ce bine arata
la 10.10.2012, 10:48
Tocmai am terminat cafeaua si trec la gustare, trimiti si la mine o feliuta?
la 10.10.2012, 11:12
Merisor, e posibil sa nu mai aiba ca cica e de prin martie
)
la 10.10.2012, 11:25
Ancuta, eu stiam ca Miha e deja in top !
Spre rusinea mea, n-am facut niciodata rulada. Iar daca e si cu ciocolata alba, ce sa mai zic.....trebuie sa fie o nebunie.
la 10.10.2012, 12:11
Ei da ... as infuleca pe nemestecate
la 10.10.2012, 13:03
eu nu vreau ca s-a intarit de tot,daca e din martie facuta
)
la 10.10.2012, 13:31
mmm ce bunatate de rulada
la 10.10.2012, 13:38
Buni, lasa ca Miha e fata draguta si mai face una proaspata, numai pentru noi
la 10.10.2012, 13:40
Buni
))
))
la 10.10.2012, 14:30
minunata, aspectuoasa, delicioasa!

la 10.10.2012, 15:15
ce pofta imi face de ceva dulce
la 10.10.2012, 18:25
Faina si buna!
Cand mai faci trimite si la mine
COMENTEAZA