Rulada din piept de pui

Postat de diaconta in Pui
25 Ian 2011 | 10120 vizualizari

Sigur veti spune "iar ....rulada?".....da,iar rulada

Inapoi la reteta

Comentarii (48)

la 25.01.2011, 20:37
yummi arata super
la 25.01.2011, 21:02
ce frumoasa e..ai decorat platoul f frumos
la 25.01.2011, 21:05
sa inteleg ca faci rulada des
la 25.01.2011, 21:44
pai vad ca ti-ai descoperit o noua placere sau ai redescoperit-o
la 25.01.2011, 22:44
Rocsi,imi place sa ma "joc" mai ales cand din ceva mic iese ceva mare
la 25.01.2011, 22:44
Adina,imi place sa fac tot felul de aperitive si destul de des....rulada
la 25.01.2011, 22:45
Hai Mena ce mai astepti
la 25.01.2011, 22:46
Luk e tare buna,la prezentare inca mai lucrez
la 25.01.2011, 22:46
Retetegg multumesc
la 25.01.2011, 22:49
ce bn arata nu stiu dc dar eu din piept de pui,muschiulet de porc sau cotlet...nu pot face nimic altceva decat snitele ne plac atat de mult.... le mancam ca pe ....seminte
la 25.01.2011, 23:52
la 26.01.2011, 00:04
Kamy,cred ca eu n-am facut snitele de-o vesnicie imi place sa fac ceva mai "altfel"
la 26.01.2011, 00:04
Mamaieelena
la 26.01.2011, 08:03
buna rulada
la 26.01.2011, 09:59

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or