Rulada din piept de puiPostat de diaconta in Pui Sigur veti spune "iar ....rulada?".....da,iar rulada Inapoi la reteta |
arata super
mai ales cand din ceva mic iese ceva mare
si destul de des....rulada
ce mai astepti
e tare buna,la prezentare inca mai lucrez
multumesc
ne plac atat de mult....
le mancam ca pe ....seminte
imi place sa fac ceva mai "altfel"
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|