Rulada din piept de pui

Postat de diaconta in Pui
25 Ian 2011 | 10120 vizualizari

Sigur veti spune "iar ....rulada?".....da,iar rulada

Inapoi la reteta

Comentarii (48)

la 26.01.2011, 10:41
tu rulada , eu carnati ..........ai facut ce-mi place mie ......................
la 26.01.2011, 11:26
aoleu iti place sa te joci???si cum reusesti din ceva mic,sa faci ceva mari?tragi cu mana ce faci?
la 26.01.2011, 12:24
As manca tot ce e pe platou, foarte bun
la 26.01.2011, 13:57
Medi,am facut,da' n-am avut carnati sa pun am putea face o combinatie
la 26.01.2011, 13:57
Mirela,ma bucur ca esti cuminte si papi tot din farfurie
la 26.01.2011, 13:58
Rocsi am metodele mele,dar nu pot sa spun aici ca ma cenzureaza
la 26.01.2011, 14:18
Super rulada! O alternativa mult mai sanatoasa la mezelurile din comert.
la 26.01.2011, 16:21
la 26.01.2011, 17:32
super bun!
la 26.01.2011, 17:36
eu nu spun iar...
la 26.01.2011, 19:42
Elena Roberta multumesc
la 26.01.2011, 19:42
Lia,ma bucur ca nu spui "iar..."
la 26.01.2011, 19:43
Criss,exact de asta incerc si eu sa fac tot felul de aperitive,macar stiu ce am pus acolo chiar daca nici materia prima nu este 100% sigura
la 26.01.2011, 19:46
Chiar ai ramas fara permis , sau glumesti ?!?
la 26.01.2011, 19:50
Da Onesta,as vrea eu sa glumesc eram atat de obosita ca nici macar n-am avut chef de o disputa cu flacaii politisti,macar ca am fost si ...di vina

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or