Rulada "Krem a la Krem"Postat de miha in Prajituri La vremea cand am facut rulada asta am dedicat-o mamei mele, la aniversarea sa. Azi v-o dedic voua, cu ocazia aniversarii lui Robert. Azi puiul meu Robert implineste 7 ani. Va invit la cate o feliuta de rulada pana e gata tortul. :))) Inapoi la reteta |
si ce usor e de facut
sa fie sanatos si sa-ti aduca multe bucurii
Oare intelege cineva ce vorbim noi aici?

rulada arata de exceptie!!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|