Rulada "Krem a la Krem"
Postat de miha in Prajituri 18 Noi 2011 | 19001 vizualizari
La vremea cand am facut rulada asta am dedicat-o mamei mele, la aniversarea sa. Azi v-o dedic voua, cu ocazia aniversarii lui Robert. Azi puiul meu Robert implineste 7 ani. Va invit la cate o feliuta de rulada pana e gata tortul. :)))
Inapoi la reteta
|
Comentarii (46)
la 18.11.2011, 17:43
la multi ani!,superba rulada
la 18.11.2011, 18:13
La multi ani!
Sa-ti traiasca puiul, sa se faca mare si sa fie sanatos, ca frumos e....
Ideea cu rulada e super, ador prajitura asta.....
la 18.11.2011, 19:01
La Multi Ani puiului tau!!!
sa creasca mare,sanatos si sa va bucurati de el!
...foarte frumoasa rulada
la 18.11.2011, 19:21
La multi ani copilasului!!
la 18.11.2011, 19:48
La Multi Ani, Robert!
Sa cresti sanatos, frumos, norocos si s-o bucuri pe mamica !
la 18.11.2011, 21:10
La Multi Ani puiului tau sa fie sanatos si sa va bucurati de realizarile lui de nazdravaniile lui ,si de tot ce viata ii ofera si rulada e f buna multumesc de invitatie
la 18.11.2011, 21:36
Mi-am incalcit limba in incercarea de a repeta cu glas tare ce ati vorbit voi (Gaby si Miha)
la 18.11.2011, 22:54
La multi ani frumuselului!
Sa fie sanatos, baftos si sa va aduca numai bucurii
la 18.11.2011, 22:59
Sa-ti traiasca baiatul sa creasca mare si sanatos! PS; sa se gandeasca si la noi cand papa felia aceea delicioasa de tort
la 18.11.2011, 23:16
La multi ani puiutului tau!
Sa-i dea Dumnezeu sanatate,fericire si sa va aduca numai bucurii!
la 19.11.2011, 12:54
La multi ani copilasului tau ! sa aibe in viata parte numai de bucurii si noroc
la 20.11.2011, 22:46
Se spune ca bunele urari nu ajung niciodata prea tirziu : La multzi ani lui Robert, sa creasca mare si sa aduca multa bucurie parintzilor lui.
la 26.11.2011, 22:47
arata fenomenal!la multi ani mamei si fiului tau!!!felicitari pentru repostare!
la 28.11.2011, 17:06
La multi ani!Robert
COMENTEAZA