Rulada "Krem a la Krem"Postat de miha in Prajituri La vremea cand am facut rulada asta am dedicat-o mamei mele, la aniversarea sa. Azi v-o dedic voua, cu ocazia aniversarii lui Robert. Azi puiul meu Robert implineste 7 ani. Va invit la cate o feliuta de rulada pana e gata tortul. :))) Inapoi la reteta |
))
un lup

La multi ani, Robert!! Sa cresti mare, cuminte si numai note bune la scoala!
ffff dragut....daca n-aveam deja un ginere, il peteam pe al tau
.....lasand gluma la o parte, sa-ti traiasca multi ani fericiti dragul Robert, sa va aduca numai bucurii
iau feliuta de rulada ce mi se cuvine, ca mai am o gura de cafea. pup
,rulada este de 5 stele
Doamne , ce-ti mai seamana ... tu cumva l-ai facut singura ?
; te vad pe tine , micuta ...
.Sanatate sa-i dea DD , sa creasca mare ptr a te/va bucura de el .
Pana si eu m-am chinuit sa va deslusesc slova sholdo
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|