Rulada "Krem a la Krem"

Postat de miha in Prajituri
18 Noi 2011 | 19001 vizualizari

La vremea cand am facut rulada asta am dedicat-o mamei mele, la aniversarea sa. Azi v-o dedic voua, cu ocazia aniversarii lui Robert. Azi puiul meu Robert implineste 7 ani. Va invit la cate o feliuta de rulada pana e gata tortul. :)))

Inapoi la reteta

Comentarii (46)

la 18.11.2011, 10:39
da shi darnici ii dia))
ni da shieva mari un lup
la 18.11.2011, 10:47
Gabi,n-ai citit cu atentie sporita
l-as da,da nu-i a mieu di tat
si-apoi io's darnici de felu meu
la 18.11.2011, 11:10
La multi ani baietelului tau!!!
Colajul cu pozele lui este foarte frumos, felicitari, aveti un puiut dragut!
la 18.11.2011, 11:14
ce baiat fain ai Miha
si io n-am fata sa-l cer
la 18.11.2011, 11:36
Wow, Miha, cred ca super rulada asta!! neaparat sa fac si eu La multi ani, Robert!! Sa cresti mare, cuminte si numai note bune la scoala!
la 18.11.2011, 11:39
super! f buna rulada, dar ochii mei au ramas atintiti pe pozele puiutului tau drag ffff dragut....daca n-aveam deja un ginere, il peteam pe al tau .....lasand gluma la o parte, sa-ti traiasca multi ani fericiti dragul Robert, sa va aduca numai bucurii iau feliuta de rulada ce mi se cuvine, ca mai am o gura de cafea. pup
la 18.11.2011, 11:52
La multi ani lui Robert ,frumos de numa,numa ca si mamica lui ,rulada este de 5 stele
la 18.11.2011, 12:33
ce baiat mare are mama...la multi ani,sa creasca frumos si sanatos si sa iti aduca numai bucurii
la 18.11.2011, 12:50
Sa-ti traiasca puiuuuuuuuuuuuuuuuuul Doamne , ce-ti mai seamana ... tu cumva l-ai facut singura ? ; te vad pe tine , micuta ... .Sanatate sa-i dea DD , sa creasca mare ptr a te/va bucura de el .
Din rulada , nu poftim ... doar e una pe farfurie si este a lui Robert
la 18.11.2011, 12:52
Pana si eu m-am chinuit sa va deslusesc slova sholdo
la 18.11.2011, 13:37
la multi ani puiutului,sa creasca mare
la 18.11.2011, 14:17
La multi ani lui Robert!
la 18.11.2011, 14:28
La multi ani voinicului!!!!sa-ti aduca numai bucurii
la 18.11.2011, 14:38
La multi multi ani puiule, esti atat de frumos!!!!!
la 18.11.2011, 15:37
LA MULTI ANI! cu sanatate,sa cresti mare si sa te bucuri alaturi de cei dragi

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or