Rulou din piept de pui

Postat de mena29 in Pui
10 Ian 2011 | 11035 vizualizari

Initial as fi vrut sa fac piept de pui la gratar cu salata asortata dar mi-am zis ca ar fi bine sa fac ceva mai altfel:)).Sursa de inspiratie a fost miha, ca de multe alte ori. Pentru ca mi-a placut Cordon Bleu-ul ei dar si pentru ca nu mai aveam cascaval(l-am folosit ieri la pizza:)) ) si sunca la fel,am facut ceva cu ce aveam in frigider :)).

Inapoi la reteta

Comentarii (34)

la 10.01.2011, 20:33
Bun!
la 10.01.2011, 20:33
pentru mineeeee
la 10.01.2011, 20:33
miha,ai ajuns prima imparti si cu mine
la 10.01.2011, 20:34
si cris
la 10.01.2011, 20:35
Miha
la 10.01.2011, 20:37
Da cris pentru tine si pentru toti cei carora le place
la 10.01.2011, 20:37
Cori,am pentru toata lumea
la 10.01.2011, 20:37
Corina cu voi impart aproape orice pup fetele
la 10.01.2011, 21:12
la 10.01.2011, 21:21
foarte frumoase...............
la 10.01.2011, 21:46
bun, bun
la 10.01.2011, 22:14
as papa nu zic nu
la 10.01.2011, 22:17
Superb
la 10.01.2011, 22:56
ce bine arata super
la 10.01.2011, 23:41
Arata tare bine

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or