Rulou din piept de pui

Postat de mena29 in Pui
10 Ian 2011 | 11035 vizualizari

Initial as fi vrut sa fac piept de pui la gratar cu salata asortata dar mi-am zis ca ar fi bine sa fac ceva mai altfel:)).Sursa de inspiratie a fost miha, ca de multe alte ori. Pentru ca mi-a placut Cordon Bleu-ul ei dar si pentru ca nu mai aveam cascaval(l-am folosit ieri la pizza:)) ) si sunca la fel,am facut ceva cu ce aveam in frigider :)).

Inapoi la reteta

Comentarii (34)

la 10.01.2011, 23:41
buni
la 11.01.2011, 00:06
frumos arata rulourile
la 11.01.2011, 09:02
la 11.01.2011, 09:22
bine arata
la 11.01.2011, 12:25
Foarte bune
la 11.01.2011, 15:52
Tot ce face Mena la bucatarie imi place!!!!
la 11.01.2011, 22:09
Rocsica,multumesc
la 12.01.2011, 17:51
Medi,frumoase si gustoase
la 12.01.2011, 17:51
Ancuta,hai sa-ti dau
la 12.01.2011, 17:52
Kamy,hai cu Anca
la 12.01.2011, 17:52
Silvia multumesc!
la 12.01.2011, 17:53
Diaaa daca vrei,iti dau.
la 12.01.2011, 17:53
Laly,meci!
la 12.01.2011, 17:54
Luk,hai si tu cu Anca si cu Kamy!
la 12.01.2011, 17:54
Mamaie

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or