Rulouri
Postat de Constelatialeu in Prajituri 13 Ian 2013 | 68807 vizualizari
La astea n-am introducere,doar niste conuri pe care rulez coca....
Inapoi la reteta
|
Comentarii (40)
la 13.01.2013, 13:55
super 
la 13.01.2013, 13:59
Exact cum te-am învăţat
De poze ziceam
la 13.01.2013, 14:03
Da Parinte,de poze,de poze..
la 13.01.2013, 14:53
ce biiine arata!
la 13.01.2013, 15:21
Wow, cei aici!
Delicioșenie, vb lui Medi!
la 13.01.2013, 15:25
...
la 13.01.2013, 15:34
vrem si noiiiii
la 13.01.2013, 17:19
hmmm bune
la 13.01.2013, 17:20
Foarte apetisante
la 13.01.2013, 17:28
vreau si eu
la 13.01.2013, 18:45
Maaaaa cu astea ce m-ai nimerit
..Sunt super delicioase
la 13.01.2013, 18:53
delicioase!
la 14.01.2013, 00:08
Placeeee
COMENTEAZA