Rulouri
Postat de Constelatialeu in Prajituri 13 Ian 2013 | 68807 vizualizari
La astea n-am introducere,doar niste conuri pe care rulez coca....
Inapoi la reteta
|
Comentarii (40)
la 14.01.2013, 05:09
si mama facea cand eram mici pe tulei de porumb
la 14.01.2013, 13:41
bestiale
la 14.01.2013, 23:09
la 15.01.2013, 09:39
arata superrr, cred ca au fost deliciosi
la 15.01.2013, 10:34
A batut vantul in ele...
la 20.01.2013, 11:17
am salvat tot
la 20.01.2013, 16:59
Se mai gasesc forme, le-as inlocui pe cele antice?
la 20.01.2013, 17:12
Chiar nu stiu,eu le am mostenire de la bunica sotului meu.
la 20.01.2013, 17:42
minunate!!
la 20.01.2013, 18:23
ce mult imi plac
la 10.02.2013, 21:01
as vrea sa le fac dar nu am forme de rulouri
si nu stiu cum altfel
la 09.11.2013, 18:58
Mai faci?
la 09.11.2013, 19:25
Crisulino,mai fac..vrei?
COMENTEAZA