Rulouri

Postat de Constelatialeu in Prajituri
13 Ian 2013 | 68807 vizualizari

La astea n-am introducere,doar niste conuri pe care rulez coca....

Inapoi la reteta

Comentarii (40)

la 14.01.2013, 05:09
si mama facea cand eram mici pe tulei de porumb
la 14.01.2013, 13:41
bestiale
la 14.01.2013, 19:00
la 14.01.2013, 23:09
la 15.01.2013, 09:39
arata superrr, cred ca au fost deliciosi
la 15.01.2013, 10:34
A batut vantul in ele...
la 20.01.2013, 11:17
am salvat tot
la 20.01.2013, 16:59
Se mai gasesc forme, le-as inlocui pe cele antice?
la 20.01.2013, 17:12
Chiar nu stiu,eu le am mostenire de la bunica sotului meu.
la 20.01.2013, 17:42
minunate!!
la 20.01.2013, 18:23
ce mult imi plac
la 10.02.2013, 21:01
as vrea sa le fac dar nu am forme de rulouri si nu stiu cum altfel
la 16.03.2013, 21:26
la 09.11.2013, 18:58
Mai faci?
la 09.11.2013, 19:25
Crisulino,mai fac..vrei?

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or