Salau "pane"Postat de mihaelar63 in Salau Deoarece am vrut o reteta de peste care o pot servi cand este dezlegare , am cautat la prietenul nostru "Gogu"!!! Inapoi la reteta |
Arata bine si sunt sigura ca e bun
Din asta da, vreau o portie mai barosana !
Nu de alta , dar ma gandesc la tine sa nu-l mananci singura..... ca .........
mai nou cand duc lipsa de idei dau cautare pe retetele traduse , de dincolo , si nu se poate sa nu gasesc ceva mai aparte
Mihaela este excelent ce ai pregatit tu aici, felicitari pentru ara regal culinar
N-am palarii la emoticoane ca as umple ecranul de palarii
multumesc Ruxy ! doar e ceva asa de simplu
MItinita chiar cred ca doresti salau ., e atat de bun
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|