Salau "pane"

Postat de mihaelar63 in Salau
7 Dec 2010 | 8605 vizualizari

Deoarece am vrut o reteta de peste care o pot servi cand este dezlegare , am cautat la prietenul nostru "Gogu"!!!

Inapoi la reteta

Comentarii (28)

la 07.12.2010, 17:12
la 07.12.2010, 17:47
Foarte bun,5 furcu
la 07.12.2010, 19:11
are oase??daca nu...vreau 5f
la 07.12.2010, 19:12
bun
la 07.12.2010, 22:18
Dana , Miuta ,GIuliana
la 07.12.2010, 22:21
Kami are osul de la sirea spinarii mai gros si celelalte sunt mai... rare .Carnea este foarte alba si gustoasa , e dispusa parca in straturi ce se desfac , ceva de genul tonului mare .Sunt sigura ca te descurci
la 08.12.2010, 00:55
super ce bun e
la 08.12.2010, 11:29
numai bunatati faci
la 10.12.2010, 18:04
Nush cum de n-am vazut minunea asta Arata super
la 12.12.2010, 10:54
Nadina ,Carla va rezerv portie speciala
la 12.12.2010, 10:55
Retetegg niciodata nu e prea tarziu
la 12.12.2010, 11:08
cum am putut să ratez asemenea bunătate???
la 13.12.2010, 20:15
cristina si mie mi se intampla

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or