Saramura de pastravPostat de Sylvia in Pastrav O mancare romaneasca plina de arome si culoare, binevenita la orice ocazie si care imbraca parca de minune haina iernii ....o gasesc foarte potrivita si pentru mesele de Sarbatori. Inapoi la reteta |
am reusit cu pozele
si multumesc mult de laude, imi face placere cand cineva testeaza o reteta si e multumit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|