Sarmale de Craciun

Postat de corina241 in Porc
26 Dec 2012 | 4965 vizualizari

Sarmale mancam in tot timpul anului,dar nu se compara cu gustul celor din ziua de Craciun;)Sarbatori fericite tuturor bucatarasilor!!!!

Inapoi la reteta

Comentarii (20)

la 26.12.2012, 14:57
Într-adevăr, nu se compară cu cele de Crăciun. Arată minunat şi cele gătite de tine
la 26.12.2012, 14:58
Multumesc pentru aprecieri
la 26.12.2012, 15:03
Bune, bune!
la 26.12.2012, 15:11
super !
la 26.12.2012, 15:35
bune!!!!
la 26.12.2012, 15:44
Ela,Criss,doralinda
la 26.12.2012, 16:29
delicioase
la 26.12.2012, 16:59
bya
la 26.12.2012, 18:42
ce bune's sarmalele de Craciun
la 26.12.2012, 19:06
cele mai bune,Dia
la 26.12.2012, 19:07
Ce crusta faina au..Craciun fericit!
la 26.12.2012, 19:57
Asemenea si tie Rocsi masa bogata si oameni dragi alaturi de tine!!!!
la 26.12.2012, 21:45
sarbatori fericite
la 26.12.2012, 22:14
sARBATORI FERICITE ALATURI DE FAMILIE!!
la 26.12.2012, 23:44
ai sreptate...intotdeauna sunt mai bune de Craciun!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or