Sarmale de CraciunPostat de corina241 in Porc Sarmale mancam in tot timpul anului,dar nu se compara cu gustul celor din ziua de Craciun;)Sarbatori fericite tuturor bucatarasilor!!!! Inapoi la reteta |
gust minunat intr-adevar
Sarbatori fericite
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|