Savarina
Postat de Sim0naWorld in Prajituri 4 Sep 2012 | 11501 vizualizari
Un dulce rapid, economic si foarte gustos!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (42)
la 04.09.2012, 22:02
si eu vreauuuu
la 04.09.2012, 22:02
@Merisor, trebuie incercata, merita! 
@Rocsi, una-i a ta! 
@Zamfira, ma bucur ca-i pe gustul tau! 
@Timea, asta-i reteta ptr criza de timp, deci numa buna ptr noi! 
@Elena_Daria, cu mare drag accept schimbul! 
@Nicol, te astept cu drag! Pana ajungi tu mai pun de-o tura! 
@Padre, sunt convinsa ca pana si Luminatia voastra ar putea face acest dulce! 
@simo_brkic
@Bamsse
@sufletista
@Motan
la 04.09.2012, 22:03
@Mirela, fura-fura!! 
Lilik, si ptr tine o bucata!
la 04.09.2012, 22:05
Fara drojdie ? interesant .
Iarasi umblu prin casa sa caut ceva dulce
la 04.09.2012, 22:15
inca nu m-am incumetat sa fac savarine
la 04.09.2012, 22:29
uuuuuuuuuuuu........demult nu am mai mancat o savarina si ce pofta mi-ai facut.
la 04.09.2012, 22:36
Cat de bine arata....! Imi plac savarinele....!
la 04.09.2012, 22:48
@Mihaela, fara drojdie!! 
@Mitinita, nici eu pana de curand! Tu oricum faci numai niste bunatati d-alea de nu-mi vine mie sa ma apuc
Facem schimb?! 
@Medi, doar o portie virtuala iti pot oferi! 
@Ana, ma bucur ca-ti place!
la 04.09.2012, 23:11
Ce frumusele sunt, bravo Simo!!!
la 05.09.2012, 08:52
bune savarine
la 05.09.2012, 09:05
like like like
la 05.09.2012, 09:11
mai servesc una si de aici
la 05.09.2012, 09:43
Yuuuumy!!!!Super Delicios!
la 05.09.2012, 10:18
ce pofta mi-ai facut
COMENTEAZA