Savarina
Postat de Sim0naWorld in Prajituri 4 Sep 2012 | 11501 vizualizari
Un dulce rapid, economic si foarte gustos!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (42)
la 05.09.2012, 11:23
Deliciu!
la 05.09.2012, 11:55
Aici chiar le duc dorul
la 05.09.2012, 12:29
Multumesc ptr aprecieri!
Va servesc pe toti cu cate o prajiturica!
la 05.09.2012, 14:38
ai, Simoo, ce bunaciune! mai ales in perioada asta as devora cateva

la 05.09.2012, 14:40
N-am facut niciodata savarine
la 05.09.2012, 15:18
delicioasa
la 05.09.2012, 16:35
Laura, iti opresc cateva ptr atunci cand revii acasa! 
Dia, e cazul sa incepi

LUK,
la 06.09.2012, 11:17
yammi!
la 09.09.2012, 22:18
la 11.09.2012, 20:28
prajitura mea favorita
la 11.09.2012, 22:28
Demult caut reteta de savarina!in liceu toata lumea manca o savarina! si mie imi place !
la 13.09.2012, 23:15
delicioasa...
prajitura de alta data...
COMENTEAZA