Savarine
Postat de merisor67 in Prajituri 9 Sep 2012 | 7242 vizualizari
E prima data cand incerc aceasta prajitura si tare incatati au fost ai casei si musafirii de cum au iesit, eu sunt mai autocritica si recunosc aici ca ar fi putut iesi mult mai bine. dar va mai fi si o data viitoare pentru ele.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (50)
la 09.09.2012, 10:05
ce frumos ai facut savarinutza, imi place!
la 09.09.2012, 10:06
multumesc, Zamfira
la 09.09.2012, 10:12
au,au,ce bestial arata! acum ca ne-ai facut pofta, trebuie sa imparti cu noi
la 09.09.2012, 10:14
Laura, au fost cam putine, dar mai fac
la 09.09.2012, 10:16
vrem si noiiiiiiiiiiii
la 09.09.2012, 10:31
Pufosenii cu frisca
!
la 09.09.2012, 10:40
ce savarine frumoase ai facut Meri draga
la 09.09.2012, 10:52
ce fain ti-au iesit! super bune!
la 09.09.2012, 11:05
bune bune
la 09.09.2012, 11:07
ce fain arata!
vreauuuuuuuuuuuuuuuuu
la 09.09.2012, 11:11
buna
la 09.09.2012, 11:19
Timea
la 09.09.2012, 11:20
Motan
Nicol, ma bucur ca iti place
la 09.09.2012, 11:20
Gurita
la 09.09.2012, 11:20
Eduard
COMENTEAZA