Savarine

Postat de merisor67 in Prajituri
9 Sep 2012 | 7242 vizualizari

E prima data cand incerc aceasta prajitura si tare incatati au fost ai casei si musafirii de cum au iesit, eu sunt mai autocritica si recunosc aici ca ar fi putut iesi mult mai bine. dar va mai fi si o data viitoare pentru ele.

Inapoi la reteta

Comentarii (50)

la 09.09.2012, 10:05
ce frumos ai facut savarinutza, imi place!
la 09.09.2012, 10:06
multumesc, Zamfira
la 09.09.2012, 10:12
au,au,ce bestial arata! acum ca ne-ai facut pofta, trebuie sa imparti cu noi
la 09.09.2012, 10:14
Laura, au fost cam putine, dar mai fac
la 09.09.2012, 10:16
vrem si noiiiiiiiiiiii
la 09.09.2012, 10:31
Pufosenii cu frisca !
la 09.09.2012, 10:40
ce savarine frumoase ai facut Meri draga
la 09.09.2012, 10:52
ce fain ti-au iesit! super bune!
la 09.09.2012, 11:05
bune bune
la 09.09.2012, 11:07
ce fain arata!vreauuuuuuuuuuuuuuuuu
la 09.09.2012, 11:11
buna
la 09.09.2012, 11:19
Timea
la 09.09.2012, 11:20
Motan
Nicol, ma bucur ca iti place
la 09.09.2012, 11:20
Gurita
la 09.09.2012, 11:20
Eduard

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or