Savarine

Postat de merisor67 in Prajituri
9 Sep 2012 | 7242 vizualizari

E prima data cand incerc aceasta prajitura si tare incatati au fost ai casei si musafirii de cum au iesit, eu sunt mai autocritica si recunosc aici ca ar fi putut iesi mult mai bine. dar va mai fi si o data viitoare pentru ele.

Inapoi la reteta

Comentarii (50)

la 09.09.2012, 12:47
servesc si eu una
la 09.09.2012, 12:59
mmm,ce bune sunt savarinele!
la 09.09.2012, 13:03
Serveste, Sufletel
Elena
la 09.09.2012, 13:04
Da' erai micuta ... te ducea mami la cofe , asa-i ? Eu o plateam singura , sau mai tarziu , cate cineva ... ")
la 09.09.2012, 13:10
Prajiturica ce imi placea mult in copilarie!!
la 09.09.2012, 13:25
Diana, ma duceam singura la cofe si luam
la 09.09.2012, 13:25
Rocsi, pai eu credeam ca tu esti tot copila, m-am inselat?
la 09.09.2012, 15:40
si eu zic ca au iesit foarte bine
la 09.09.2012, 18:04
una este pt mine??????????
la 09.09.2012, 19:59
as manca si eu o savarina
la 10.09.2012, 08:13
Luk
Iri
Alinutza
la 10.09.2012, 09:28
am fugit cu ea la favorite.
la 10.09.2012, 09:35
eu nu am fost chiar multumita, data viitoare pun o lingura in plus de pesmet si una in minus de faina
la 10.09.2012, 21:14
bune,bune vin sa iau si eu una
la 13.09.2012, 20:57
Uffff.....ce bunatate am pierdut, dar o voi savura la favorite super buna

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or