SavarinePostat de merisor67 in Prajituri E prima data cand incerc aceasta prajitura si tare incatati au fost ai casei si musafirii de cum au iesit, eu sunt mai autocritica si recunosc aici ca ar fi putut iesi mult mai bine. dar va mai fi si o data viitoare pentru ele. Inapoi la reteta |
când am citit introducerea m-am gândit că poţi denumi creaţia ta "Savarina autocritică"
)))lasa ca acum papam la tine
cand vii?
... atat costa candva demult , demult
am trait si eu pe vremurile acelea
))
nici din astea n-am facut niciodata
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|