Supa de curcan cu galustePostat de ela in Supe tare buna....nu mai facusem supa cu galuste de o eternitate... Inapoi la reteta |
tare buna a mai fost,de cand nu mai facusem galuste,credeam ca nu o sa imi iese cum trebuie,dar au iesit exact cum trebuie
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|