Supa de iepure
Postat de gurita_ta2005 in Supe 9 Apr 2015 | 9956 vizualizari
O supa delicioasa, sa o incercati si voi
Inapoi la reteta
|
Comentarii (44)
la 10.04.2015, 00:32
yamyyy
la 10.04.2015, 05:38
multumesc rocsi
la 10.04.2015, 05:38
ctlina
la 10.04.2015, 05:38
mihaela
)
la 10.04.2015, 05:39
geanina
la 10.04.2015, 05:39
jolygina
la 10.04.2015, 06:55
Nu am mâncat niciodată, dar foarte bine arată!
la 10.04.2015, 14:59
si eu am facut supa pentru prima data!dar e tare gustoasa
la 11.04.2015, 15:56
la 13.04.2015, 11:23
Superb arata!
la 15.04.2015, 15:38
saru-mana corinutza
la 15.04.2015, 15:39
ildi
COMENTEAZA