Taitei de casa
Postat de Elena_Daria in Paste 11 Sep 2013 | 16457 vizualizari
Sunt migalosi, dar mult mai buni decat cei din comert!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (62)
la 11.09.2013, 14:46

la 11.09.2013, 14:47
Ce imi plac,
la 11.09.2013, 14:48
Foarte buni taieteii facuti in casa
mama face mereu,noua ne plac mai mult taiati "patratele"
la 11.09.2013, 14:49
Anamaria
la 11.09.2013, 14:49
Dia
la 11.09.2013, 14:50
Ce buni sunt în ciorbe, ce gust minunat le dă.
la 11.09.2013, 14:54
Asa e Padre!
la 11.09.2013, 14:59
Super buni
la 11.09.2013, 15:07
cei mai buni taitei!
la 11.09.2013, 15:11
stiu eu pe cineva care va face o supa super buna cu acesti taitei!
la 11.09.2013, 15:12
Doar o gospodina face taietei de casa
la 11.09.2013, 15:19
Dea
la 11.09.2013, 15:20
Mirela
COMENTEAZA