Taitei de casa
Postat de Elena_Daria in Paste 11 Sep 2013 | 16457 vizualizari
Sunt migalosi, dar mult mai buni decat cei din comert!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (62)
la 11.09.2013, 18:43
ce frumosi sunt!
imi doresc si eu un aparat de-asta....
la 11.09.2013, 18:58
Luana
la 11.09.2013, 18:59
Madi, eu i-am cumparat bunicii masina de taitei anul trecut si nu a fost scumpa, in jur de 50 de lei!

la 11.09.2013, 19:37
super!
la 11.09.2013, 19:45
la 11.09.2013, 20:04
Ai masina ca altfel ma gandeam eu cand ai stat sa ii faci asa subtirei. bravo!
la 11.09.2013, 20:49
Migalosi...dar minunati!
la 11.09.2013, 20:50
Rocsi, fara masina nu cred ca ieseau asa subtirei!
la 11.09.2013, 20:51
Asa-i Ruxy!
la 11.09.2013, 21:34
Laura, chiar asta vroiam să spun și eu, puțini tăiței din 10 ouă
Bravo fată harnică și frumoasă
Am mașină de întins și tăiat,de vreo 10 ani
, dar recunosc, că am preferat tăieții făcuți de mama ( i-am cumpărat și ei o mașină de inoox, că se chinuia cu una rusească de pe vremea lui Ceașcă
)Așa că, de 2 ori pe an, face pachet numai cu tăiței și pune la poștă pentru fata și familia ei
la 11.09.2013, 22:30
Cristina, nu sunt foarte multi, intr-adevar, dar avand in vedere ca am facut singura pentru prima data... e totusi un inceput! In poza sunt doar o parte din taitei rezultati!

la 11.09.2013, 22:47
mi-ar trebui si mie o masina de-asta. Ca suporteri ai taiteilor sunt destui in jur.... Poate o sa-mi cumpar una, cred ca mi-ar fi de folos! Pe tine te felicit, esti tare vrednica! Te pup, bravo!!
la 11.09.2013, 22:50
Multumesc Claudia!
la 12.09.2013, 00:13
cei mai buni
la 12.09.2013, 10:18
ce mult imi palc taieteii acestia! sunt extrem de gustosi si ai tai sunt si mumosi
COMENTEAZA