la 11.09.2013, 15:21 Diana, eu am facut prima data astazi, sub atenta supraveghere a bunicii! Cam greu cu framantatul, in rest merge repede!
la 11.09.2013, 15:25 ai facut un pic din 10 oua
la 11.09.2013, 15:35 sunt foarte buni, eu fac de obicei taitei, ne plac mai mult
la 11.09.2013, 15:36 Ce buni sunt taiteii facuti in casa!
la 11.09.2013, 15:37 Laura, daca te referi la ce-i de pe ziar, da sunt putini, dar am pus doar o parte din ei!
la 11.09.2013, 15:37 Asa e Ela!
la 11.09.2013, 15:37 Buni
la 11.09.2013, 15:46 Ce frumosi is galbeni, bunica mea facea, cu ea s-a dus si obiceiul asta...
la 11.09.2013, 16:06 Imi plac tare mult...nu am mai facut demult si tot imi spun ca la urmatoarea ciorba voi face taitei de casa...offf, timpul asta...Bravo!!!
la 11.09.2013, 16:15 Foarte buni ,si noi facem mereu