Taitei de casa

Postat de Elena_Daria in Paste
11 Sep 2013 | 16457 vizualizari

Sunt migalosi, dar mult mai buni decat cei din comert!

Inapoi la reteta

Comentarii (62)

la 11.09.2013, 15:20
Ancuta
la 11.09.2013, 15:20
Miha
la 11.09.2013, 15:21
Diana, eu am facut prima data astazi, sub atenta supraveghere a bunicii! Cam greu cu framantatul, in rest merge repede!
la 11.09.2013, 15:25
ai facut un pic din 10 oua
la 11.09.2013, 15:35
sunt foarte buni, eu fac de obicei taitei, ne plac mai mult
la 11.09.2013, 15:36
Ce buni sunt taiteii facuti in casa!
la 11.09.2013, 15:37
Laura, daca te referi la ce-i de pe ziar, da sunt putini, dar am pus doar o parte din ei!
la 11.09.2013, 15:37
Asa e Ela!
la 11.09.2013, 15:37
Buni
la 11.09.2013, 15:46
Ce frumosi is galbeni, bunica mea facea, cu ea s-a dus si obiceiul asta...
la 11.09.2013, 16:06
Imi plac tare mult...nu am mai facut demult si tot imi spun ca la urmatoarea ciorba voi face taitei de casa...offf, timpul asta...Bravo!!!
la 11.09.2013, 16:15
Foarte buni ,si noi facem mereu
la 11.09.2013, 16:40
Corina
la 11.09.2013, 16:41
Simona
la 11.09.2013, 16:41
Lavi

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or