Tort aniversar 3 ani

Postat de Adinacarla in Torturi
14 Mar 2010 | 10019 vizualizari

De mult tot imi doream un tort mai deosebit facut pentru fetita mea cea mare si acum l-am facut.

Inapoi la reteta

Comentarii (19)

la 14.03.2010, 18:41
nu stiu de ce nu reusesc sa pun poze
la 14.03.2010, 18:44
ura am reusit sa pun pozele
la 14.03.2010, 21:45
La multi ani, sa-ti traiasca!
la 14.03.2010, 21:53
sa-ti traiasca,la multi ani
la 14.03.2010, 21:54
mama ce tort bun
la 14.03.2010, 22:41
la multi ani fetitei tale!am si eu o intrebaree unde iei poza?
la 14.03.2010, 23:51
la multi ani ! sanatate multa si norocul sa o urmareasca toata viata!
la 15.03.2010, 00:02
La multi aniiiii! Toti piticii sa traiasca!
la 15.03.2010, 00:52
Sa-ti traiasca , la multi ani
bine ai revenit chiar ma gandeam ce mai faci
la 15.03.2010, 01:19
la multi ani fetitei tale!!!
la 15.03.2010, 11:23
Multumim pentru cuvinte frumoase.
bitza poza am cumparat-o de la cofetarie cu 20 roni. La noi se gasesc astfel de poze la toate cofetariile din oras.
la 28.05.2010, 09:45
sa-ti traiasca printesa, acum vad ca are 3 anisori fetita ta, e domnisoara de-acum
la 28.05.2010, 10:00
eu unde eram de am sarit peste el..?.La multi ani ,din suflet! Sa va traiasca, sa fie sanatoasa!
la 28.05.2010, 12:32
Multumesc pusikmea...da printesa mea cea mare are deja 3 ani si doua luni.
la 28.05.2010, 12:32
Multumesc asemenea gaby_d ....pupici de la noi pentru printesa ta.

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or