Tort aniversar 3 ani
Postat de Adinacarla in Torturi 14 Mar 2010 | 10019 vizualizari
De mult tot imi doream un tort mai deosebit facut pentru fetita mea cea mare si acum l-am facut.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (19)
la 14.03.2010, 18:41
nu stiu de ce nu reusesc sa pun poze
la 14.03.2010, 18:44
ura am reusit sa pun pozele
la 14.03.2010, 21:45
La multi ani, sa-ti traiasca!
la 14.03.2010, 21:53
sa-ti traiasca,la multi ani
la 14.03.2010, 21:54
mama ce tort bun
la 14.03.2010, 22:41
la multi ani fetitei tale!am si eu o intrebare
e unde iei poza?
la 14.03.2010, 23:51
la multi ani ! sanatate multa si norocul sa o urmareasca toata viata!
la 15.03.2010, 00:02
La multi aniiiii! Toti piticii sa traiasca!
la 15.03.2010, 00:52
Sa-ti traiasca , la multi ani 


bine ai revenit chiar ma gandeam ce mai faci
la 15.03.2010, 01:19
la multi ani fetitei tale!!!
la 15.03.2010, 11:23
Multumim pentru cuvinte frumoase.
bitza poza am cumparat-o de la cofetarie cu 20 roni. La noi se gasesc astfel de poze la toate cofetariile din oras.
la 28.05.2010, 09:45
sa-ti traiasca printesa, acum vad ca are 3 anisori fetita ta, e domnisoara de-acum

la 28.05.2010, 10:00
eu unde eram de am sarit peste el..?
.La multi ani ,din suflet! Sa va traiasca, sa fie sanatoasa!


la 28.05.2010, 12:32
Multumesc pusikmea...da printesa mea cea mare are deja 3 ani si doua luni.
la 28.05.2010, 12:32
Multumesc asemenea gaby_d ....pupici de la noi pentru printesa ta.
COMENTEAZA