Tort aniversar 3 ani
Postat de Adinacarla in Torturi 14 Mar 2010 | 10019 vizualizari
De mult tot imi doream un tort mai deosebit facut pentru fetita mea cea mare si acum l-am facut.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (19)
la 01.06.2010, 08:57
adina, sa inteleg ca ai 2 printese?sa-ti traiasca si sa fie sanatoase, cea mica cat are?
la 01.06.2010, 09:09
La Multi Ani ! sa-ti traiasca

la 01.06.2010, 09:16
Multumim asemenea...
Pusikmea...fetita mea cea mare pe 13 martie a implinit 3 ani.
COMENTEAZA