Tort "Buturuga de Craciun"
Postat de Retetegg in Torturi 20 Dec 2012 | 11327 vizualizari
La multi ani, Bucataras.ro! La multi ani dragi bucatarasi veseli si frumosi!
Va invit sa servim o felie de tort in cinstea celor 4 ani!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (47)
la 20.12.2012, 12:11
E o buturugă la care nu te duci cu toporul, ci cu linguriţa
Foarte frumos
la 20.12.2012, 12:15
Parinte
)
la 20.12.2012, 12:17
Asa-i
la 20.12.2012, 12:19
ce frumos arata
la 20.12.2012, 12:27
Pai atunci sa ne aducem linguritele!
la 20.12.2012, 12:28
ce bine arata!!!!la favorite!!!!
la 20.12.2012, 12:37
Bravo!
la 20.12.2012, 12:38
tare mult imi place 
la 20.12.2012, 12:39
Super super buturuga ta
la 20.12.2012, 12:43
mmm.. ce buna ar fi o feliuta 
la 20.12.2012, 12:50
bun
la 20.12.2012, 12:51
Multumesc mult tuturor! Va astept cu drag la tort
la 20.12.2012, 12:57
La cum arata...venim cu toata familia! Felicitari!
la 20.12.2012, 13:11
suuuuperb
COMENTEAZA